لینک های مفید

   https://lilypie.com

برای خانم‌های باردار یکی از تفریحات لذت‌بخش این است که بنشینند و فکر کنند کجای راه هستند، چند روز و هفته گذشته، چند هفته و روز مانده و خلاصه کی نوزاد فوق‌العاده‌شان توی بغل‌شان خواهد بود.در این سایت بامزه و رنگارنگ، با دادن اطلاعاتی در مورد بارداری‌تان یک نوار زمان‌دار برای شما طراحی می‌شود که در آن موقعیت جنین و بارداری شما مشخص می‌شود. انتخاب طرح، زمینه، مدل نشان دادن نوزاد و خلاصه همه چیزهای دیگر با خودتان است. از این نوار رنگی می‌توانید در کلوپ‌ها و فروم‌ها، وبلاگ یا سایت استفاده کنید. برای ساختن یک نوار بارداری این مسیر را دنبال کنید topics.

کودک سیتی – koodakcity.com

سایت کودک سیتی، برایان دسته از والدینی که همواره دوست دارند درباره موضوعات مختلفی که کودکان از آن ها سؤال می‌کند، یا نمی‌دانند که چطور اتاق کودک را دیزاین کرده یا با مسائل بهداشتی و روانی فرزندانشان مواجه شوند، پرتال خوبی است. موضوعات جالبی که در این پرتال ارائه شده است، فرصت خوبی برای ارتقای اطلاعات شما برای فراهم کردن فرصت‌های بهتر در زندگی روزانه و البته غیر مجازی است.

کودک فردا – koodakefarda.ir

نخستین بانک کودکان می‌باشد که اطلاعات جامع و جالبی درباره مراکز و نهادهای فعال در موضوعات مختلف مرتبط با کودکان ایرانی را جمع آوری و ارائه کرده است. مثلاً مهد کودک‌های نزدیک محل شما، پزشکان، اسباب بازی فروش‌ها، کتاب فروشی‌های کودکان و مسائلی از این دست، در این سایت دایرکتوری ارائه شده است.

کودکان خلاق – http://kids.ir

اگر دوست دارید کودکان خلاق با ذهن نوآور داشته باشید، این سایت، راه حل‌های جالبی ارائهٔ کند. بد نیست هر از گاهی به چنین سایت‌هایی مراجعه کنید و از اطلاعات و محتوای آن ها استفاده کنید. محصولات این سایت نیز قابل خرید از طریق اینترنت است. سایت‌هایی مانند iranmenar.com/ نیز برای ارتقای سطح خلاقیت و ذهنی کودکان می‌تواند در نظر گرفته شود.

خانه مادر و کودک اردیبهشت – ordibehesht-home.com

کارگاه‌های کودک یاری است که سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برای ارتقای سلامت مادران و کودکان تهرانی ارائه کرده است. این کارگاه‌ها، مخصوص کودکان ۱ تا ۴ سال می‌باشد.

ترانه‌های کودکان – koodakan.net

ترانه خوانی برای کودکان، مغفول مانده است. خیلی از والدین، ترانه‌های خوب برای کودکانشان نمی‌خوانند. ترانه خوب، ذهن را خلاق و آرامش فکری و شادی را به کودکان هدیه می‌کند. این سایت، برای والدینی که از ترانه‌های خوب بی بهره هستند، ترانه‌های جالبی در زمینه‌های مختلف ارائه می‌کند

آبرنگ موزیک – abrangmusic.com

آبرنگ و موسیقی، یعنی دنیای رنگ و صدا که برای کودکان بسیار جذاب و خاطره انگیز است. کلیپ‌های موزیکال جالبی در این سایت ارائه شده است.

 Online Drugstore,generic cialis 5mg canada,Free shipping,order Sertraline,Discount 10%